Mul-T-lock spynos pardavimas, remontas, keitimas

Darbus atliekame: Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje

„Simrakt“ specialistai atlieka kokybišką Mul-T-lock spynų remontą. Keičiame sugedusias ir neremontuojamas Mul-T-lock spynas į naujas bei siūlome aukšto saugumo lygio užraktus pagal individualius poreikius. Susisiekite jau dabar ir užtikrinkite savo saugumą!

Susisiekti

Kas yra Mul-T-lock spyna?

Žmogaus saugumas jau daug amžių yra vienas pagrindinių komfortą užtikrinančių dalykų. Ir tai nekelia nuostabos, kadangi kiekvienas nori būti saugus bet kokioje jį supančioje aplinkoje. Specialistai ilgai kūrė ir gamino įvairius užraktus bei spynas, kurios pakeltų mūsų saugumo lygį ir leistų jaustis dar saugesniems. Vieną tokių sistemų drąsiai galime įvardinti Mul-T-lock spynas.

Mul-T-lock yra žinomas, kaip spynos patentas, užtikrinantis, jog spyna yra pagaminta pagal šio tipo spynų gamybos tvarką. Mul-T-lock spynų gamybą gali atlikti tik įgalioti profesionalūs spynų meistrai, dirbantys pagal Mul-T-lock patentą. Visos Mul-T-lock spynos ir raktai yra gaminami tik pateikus Mul-T-lock rakto kortelę ir įrodžius asmens tapatybę. Mul-T-lock spynos yra seifinio pobūdžio ir tinka įvairioms metalinėms bei šarvuotoms durims. Mul-T-lock sistemos yra laikomos ypač patikimomis, sunkiai nulaužiamomis, kadangi turi apsaugą nuo pragręžimo bei atrakinimo visrakčiais.

Mul-T-lock spynos cilindras

Mul-T-lock spynų cilindrai turi itin aukštą saugumo lygį dėka savo unikalios konstrukcijos. Nedideliu raktu rakinamas cilindras yra apsaugotas grūdinto plieno apsauga nuo pragręžimo ir turi krumpliaratinį mechanizmą, kuris yra patikimas, stiprus ir itin tylaus veikimo. Kiekviena Mul-T-lock spyna nesunkiai patenkina daugelio žmonių saugumo poreikius, o spynų ilgaamžiškumas sukuria kokybišką naudojimą neribotam laikotarpiui.

Kaip ir Mul-T-lock raktai, šių spynų cilindrai taip pat yra gaminami pagal patentuotą sistemą. Vadinami vidiniai ir išoriniai spynos “pinai” turi sutapti vienoje linijoje, tik tokiu atveju spyna atsirakina. Spynos komplekte gali būti 3 arba 5 raktai. Seifinio tipo Mul-T-lock spyna turi aukščiausią saugumo lygį ir yra parduodama su Mul-T-lock kortele.

Mul-T-lock spynos pardavimui

Mul-T-lock spynas gali parduoti tik patentą turintys centrai, todėl jei turite poreikį įsigyti šio tipo spyną, kreipkitės į „Simrakt” raktų ir spynų profesionalus. Nors Mul-T-lock spynos yra ypač patikimos, nutikus gedimui mes pasirūpinsime kokybišku šio tipo spynos remontu arba pakeitimu. Atsakysime į visus klausimus suteikdami konsultaciją, todėl kviečiame kreiptis ir sužinoti daugiau apie išskirtinio saugumo Mul-T-lock spynas!