Spynų keitimas, remontas, pardavimas

Darbus atliekame: Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje

„Simrakt” siūlo profesionalų spynų keitimą bei remontą namams, automobiliams, lauko durims, seifams ir kitiems užraktams. Rūpinamės jūsų saugumu ir patogumu visais gyvenimo atvejais.

Susisiekti

Kaip atliekamas spynų keitimas?

Kiekvienas spynos keitimas reikalauja individualių sprendimų. Daug priklauso nuo to, koks yra spynos tipas, saugumo lygis ir kt. Spynos keitimo paslauga gali būti užsakoma telefonu. Tokiu atveju meistras atvyks į objektą, jei spyną reikia išmontuoti remontui arba pakeisti į naują. Mažų seifų ar pavienių spynelių remontas ilgai netrunka ir gali būti atliktas raktų gamybos dirbtuvėse. Keičiant spynas saugome klientų turtą, nesugadiname rakinamo daikto, namų ar biuro durų ir apdailos. Profesionalus spynų keitimas pasižymi saugiai atliekamais darbais, todėl spynų nerekomenduojama keisti patiems.

Spynų remontas: kada galima suremontuoti sugedusią spyną?

Spynų remontas dažnai yra tinkama alternatyva spynos keitimui, todėl ši paslauga yra paklausi. Ne visas spynas galima suremontuoti, ypač jei yra sugedę ar susidėvėję pagrindiniai užrakinimo elementai. Tačiau remontą dažniausiai galima atlikti beveik visais kitais atvejais, todėl ne visas sugedusias spynas yra būtina keisti. Spynų remontas yra greitesnis, paprastesnis ir pigesnis sprendimas atsitikus bėdai, o keisti ar remontuoti spyną turi įvertinti specialistai. Svarbu neskubėti priimti sprendimą ir pasikonsultuoti su spynų remonto ir keitimo meistrais. Savarankiškas spynos keitimas ar remontas dažnai baigiasi visišku spynos sugadinimu ir padaryta papildoma žala turtui, taigi nerizikuokite ir priimkite racionalų sprendimą pasikviesdami į pagalbą „Simrakt” specialistus.

Spynų pardavimas

PREKIAUJAME ASSA, EVVA, LOB, DORMA, SPS IR KITAIS CILINDRAIS. Sugedus spynai ir negalint jos kokybiškai sutaisyti, tenka spyną keisti į naują. Tam taipogi reikia specialistų pagalbos, kadangi nauja spyna turi atitikti tam tikrus parametrus ir reikalingą saugumo lygį. Pagal kliento pageidavimus ir durų užraktą parinksime tinkamiausią spyną jūsų durims bei atliksime spynos montavimo darbus. Kokybiškai atlikti darbai užtikrins ilgaamžiškumą ir jūsų saugumą, todėl „Simrakt” spynų pardavimas ir montavimas jums tikrai atsipirks.

Automobilinių spynų remontas, pardavimas, keitimas - „Simrakt” paslaugos Jūsų poreikiams

Automobilių durų ir užvedimo spynos yra ypač svarbios kiekvieno automobilio sklandžiam atrakinimui bei užvedimui. Automobilinė spyna sugesti gali bet kada, o remontą arba keitimą gali atlikti tik kvalifikuoti specialistai. “Simrakt” profesionalai greitai ir kokybiškai suremontuos automobilinę spyną arba pakeis ją į naują.