Automobilių raktų gamyba Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje

Gaminame, programuojame, pririšame, taisome, keičiame visų automobilių ir motociklų markių raktus pasitelkdami šiuolaikišką įrangą.


Simrakt.lt – greiti, profesionalūs ir patikimi raktų gamybos sprendimai. Mūsų paslaugos sutaupys jūsų laiką ir leis nebrangiai pasigaminti reikiamą raktą.

Susisiekti

Automobilių raktai, dėl kurių dažniausiai kreipėsi klientai:

Kaip atliekame automobilių raktų gamybą?

Automobilinių raktų gamyba yra viena paklausiausių raktų gamybos paslaugų. Automobilių raktelių praradimas nėra jokia keistenybė ar netikėtumas: nešiojantis juos visur su savimi jie nesunkiai gali iškristi, o tai pastebėti ne visuomet pavyksta. Svarbu žinoti, jog tikrus, puikiai funkcionuojančius ir būtent jūsų automobiliui tinkančius raktelius gali pagaminti tik autorizuoti automobilių raktų gamybos paslaugas teikiantys centrai. Raktelio gamyba priklauso nuo to, ar reikia pagaminti dublikatą, ar, pavyzdžiui, atkurti raktelį pagal spyną. Tai lemia ne tik paslaugos atlikimo laiką, bet ir kainą.

Raktai automobiliams: viskas, ką turite žinoti

Kiekvienas raktų gamybos užsakymas yra individualus. Automobilių raktelių gamyba priklauso ne tik nuo automobilio markės, bet ir kitų aplinkybių, tokių, kaip automobilio gamybos metai, raktelio funkcijų gausa ir, žinoma, individualių kliento pageidavimų. Raktelių gamybai reikia profesionalios gamybos ir programavimo įrangos, specialistų žinių. Kiekvienas raktelis turi unikalų kodą, automobilis - VIN numerį, o kiekviena spyna - savo šerdį. Pasitelkus vieną iš būdų, automobilio raktą galima pagaminti net ir neturint rakto pavyzdžio, tačiau tam reikia turėti rakto kodą iš automobilio gamintojo. Dėl šios priežasties raktą, su pilnomis ir veikiančiomis jo funkcijomis gali atkurti tik specializuoti servisai.

Automobilinio rakto kodo atkūrimas

Automobilinio rakto kodo atkūrimas yra viena iš sudėtinių rakto gamybos proceso dalių. Greičiausiai tai galima padaryti pasitelkus automobilio VIN numerį, nes tokiu atveju nereikia išmontuoti automobilio užvedimo spynelės. Svarbiausia - surišti ir suprogramuoti pagamintą automobilio raktelį su automobiliu, kad būtų galima naudotis langų valdymo, bagažinės atidarymo, centrinio užrakto, imobilizatoriaus bei kitomis funkcijomis. Pagaminti automobilio rakto negali bet kas, kadangi skirtingi automobilių gamintojai naudoja kitokias raktų žymėjimo ir gamybos technologijas, tad čia įsikišti turi raktų gamybos profesionalai. 


IĮ „Simrakt” specialistai, naudodami pažangią programinę įrangą ir darbinę patirtį, gali tiksliai atkurti jūsų automobilio raktelį su visomis gamyklinėmis funkcijomis. Pagaminę jūsų automobiliui skirtą raktą užtikrinsime jūsų saugumą, tinkamą apsaugą nuo vagystės ir ilgas keliones automobiliu, kurių netrikdys jokios automobilio užvedimo ar atrakinimo problemos.

Kaip atliekamas rakto pririšimas prie imobilaizerio?

Rakto pririšimas prie imobilaizerio yra viena pagrindinių automobilių raktų gamybos užduočių. Šiandien jau joks automobilis nėra įsivaizduojamas be imobilizatoriaus, todėl gaminant raktus būtina atlikti esminius pririšimo ir programavimo darbus. Imobilizatoriaus užduotis yra apsaugoti automobilį nuo galimos vagystės, kuomet transporto priemonė yra bandoma užvesti ne jam priklausančiu raktu ar kitu būdu. Esant tokiai situacijai ir suveikus imobilizatoriui, yra blokuojami tam tikri automobilio variklio sistemos komponentai. Taigi, imobilizatorius su automobiliu yra susiejamas unikaliu kodu, todėl į automobilį galima patekti tik tinkamai suprogramuotu ir susietu rakteliu.


Šiandien imobilizavimo sistemos yra diegiamos į automobilių raktelius, o su automobiliu susiejamos aukšto dažnio signalu. Tam reikia ne tik specialios kvalifikacijos, bet ir modernios įrangos. Kokybiškos raktų gamybos su imobilizatoriumi paslaugos užtikrina puikią rakto ir automobilio sąsają bei nepriekaištingą automobilio reakciją į rakto siunčiamą signalą.

Automobilių raktų remontas - raktų gamybos alternatyva

Automobilių raktų remontas gali būti atliekamas tuo atveju, kai sutrinka rakto nuotolinio valdymo mechanizmas, tačiau pats rakto korpusas yra geros būklės. Dažnai automobilių raktai yra gaminami, kuomet dėl nusidėvėjimo nebeveikia mygtukai, skyla rakto korpusas ar atsiranda kiti mechaniniai pažeidimai. Tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kai pats raktas yra geros išorinės būklės, bet dėl tam tikrų sukrėtimų atsijungia viduje esantys kontaktai ir rakto funkcijos sutrinka. 


Jei jūsų automobilio raktas yra nenusidėvėjęs, tačiau automobilio atrakinimas ar užvedimas yra komplikuotas, tikėtina, jog jums pravers rakto remonto paslauga. Profesionalus ir kokybiškas rakto remontas leis atlikti rakto diagnostiką bei nustatyti vidinius defektus. Perprogramavus raktelį ir atlikus remontą, jūsų automobilio raktas vėl veiks nepriekaištingai.


Raktų remontas taip pat gali būti atliekamas nusidėvėjusiems ir naudojimui nebetinkantiems korpusams. Tokiais atvejais rakto mechanizmas yra paliekamas tas pats, tik rakto korpusas yra pakeičiamas į naują. Bet kuriuo atveju automobilių raktų remontas yra puiki alternatyva, leisianti jums sutaupyti naujo rakto gamybos išlaidų.

Atsarginio automobilio rakto gamyba

Automobilių raktų gamybos specialistai pataria apsisaugoti ir iš anksto pasirūpinti atsarginiu automobilio rakteliu. Vis dar yra daug vairuotojų, turinčių tik vieną pagrindinį automobilio raktelį, o rakto praradimo ar pametimo atveju gali iššaukti rimtą bėdą ir pareikalauti nemažų išlaidų. Kad taip nenutiktų, atvykite į „Simrakt” raktų gamybos servisą, atneškite automobilio raktelį ir mes jums greitai bei už patrauklią kainą pagaminsime originalų jūsų rakto dublikatą. Nerizikuokite vykti į keliones turėdami tik vieną automobilio raktelį, nes jūsų atostogos ar išvyka gali nesunkiai virsti į ištisą problemų virtinę. Pasirūpinkite savo saugumu ir atvykite pasigaminti atsarginio automobilio rakto. „Simrakt” raktai automobiliams padės greitai išspręsti jūsų problemas ir pasiūlys puikias raktų gamybos paslaugas jūsų poreikiams.