Renault raktų gamyba, programavimas, remontas, pririšimas

Darbus atliekame: Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje

● Renault raktų gamyba pagal spyną, pavyzdį arba kodą

● Renault raktų programavimas ir surišimas

● Renault raktų su imobilaizeriais gamyba

● Renault raktų remontas

● Renault raktų korpusų keitimas

Renault raktų gamyba ir programavimas - „Simrakt” raktų centro teikiamos paslaugos. Jei ieškote, kur galėtumėte pasigaminti naują ar atsarginį savo Renault automobilio raktą, esate ten, kur reikia. „Simrakt” specialistai jums suteiks profesionalias automobilinių raktų gamybos paslaugas, o atvykę į mūsų raktų dirbtuves arba paskambine telefonu gausite nemokamą išsamią konsultaciją. Išsiaiškinę jūsų poreikius, pagaminsime originalų Renault raktą jūsų automobiliui su visomis gamyklinėmis funkcijomis.

Susisiekti

Renault raktai automobiliams

Joks automobilio savininkas nėra apsaugotas nuo rakto praradimo ar sugedimo, todėl svarbu žinoti, kur raktų gamybos bei remonto paslaugos būtų suteiktos greitai, patogiai ir už prieinamą kainą. Kiekvienas Renault raktas turi unikalų kodą, yra specialiai suprogramuotas taip, jog tiktų konkrečiam automobiliui bei turi papildomas funkcijas, tad rakto gamyba yra nuoseklus procesas, kurį gali atlikti tik specializuotos automobilinių raktų dirbtuvės. Turėdami patikimus meistrus bei visą reikalingą įrangą, raktų gamybą atliekame per trumpą laiką. Kompiuterinių staklių pagalba raktai yra atkuriami ypač tiksliai, o naujai pagaminti automobilio rakteliai turi visas originalias funkcijas. Svarbu turėti bent du raktų komplektus, jog ištikus netikėtumui būtumėte pasirengę, nepakliūtumėte į sudėtingas situacijas bei apsisaugotumėte nuo didesnių rakto gamybos išlaidų.

Kaip vyksta Renault raktų gamyba?

Visi automobilių raktai yra gaminami pasitelkiant tam tikrą informaciją: automobilio VIN numerį, rakto kodą arba esamo rakto pavyzdį. Rakto dublikatą pagaminti kainuoja mažiau ir užtrunka trumpiau, todėl įsitikinkite, ar turimas atsarginis automobilio raktas yra veikiantis. Dėl ilgo rakto nenaudojimo, atsarginis automobilio raktas dažnai neveikia dėl išsikrovusių elementų ar netgi gedimo, todėl svarbu pasitikrinti, ar turimas antras automobilio raktas iš tiesų veikia. Pastebėję problemą atneškite raktelį į „Simrakt” raktų dirbtuves, kur neveikiantis raktas bus patikrintas ir suremontuotas. Prireikus, bus atliktas ir Renault raktų programavimas.

Renault rakto pririšimas prie imobilaizerio: ką reikia žinoti?

Renault rakto pririšimas yra svarbi rakto gamybos dalis, užtikrinanti saugumą bei ilgalaikį ir sklandų rakto veikimą. Kokybiškai suprogramuotas raktas specialiu dažniu atblokuoja automobilio užvedimo sistemas, todėl savininkas gali saugiai naudotis automobiliu. Imobilaizerio dažnį taipogi yra sudėtinga “pavogti”, kadangi jo aktyvumo atstumas yra nedidelis. „Simrakt” raktų gamybos specialistai pasirūpins, kad jūsų Renault raktai būtų funkcionalūs ir atitiktų visus gamintojo reikalavimus.

Kiti mūsų populiariausi gaminami raktai: