Škoda raktų gamyba (programavimas), remontas, pririšimas

Darbus atliekame: Vilniuje, Šiauliuose, Panevežyje

● Škoda raktų gamyba pagal spyną, pavyzdį arba kodą

● Škoda raktų programavimas ir surišimas

● Škoda raktų su imobilaizeriais gamyba

● Škoda raktų remontas

● Škoda raktų korpusų keitimas

Škoda raktų gamyba ir programavimas - „Simrakt” paslaugos jūsų automobiliui. Išvenkite brangaus ir ilgai trunkančio rakto atkūrimo pasigamindami originalų rakto dublikatą, kuris pravers bet kokioje netikėtoje situacijoje. Jei norite pasigaminti naują raktą ar, pavyzdžiui, suremontuoti senąjį, atvykite į „Simrakt” raktų dirbtuves ir pasinaudokite mūsų siūlomomis specializuotomis raktų gamybos paslaugomis. Pagaminsime visas gamyklines funkcijas turintį raktą už prieinamą kainą.

Susisiekti

Škoda raktų gamyba - kaip tai vyksta?

Šiandien automobilinių raktų gamyba yra paklausi paslauga. Automobilių raktai įvairiose situacijose dažnai yra prarandami arba sugadinami, raktelių būklė yra netinkamai įvertinama, todėl raktų gamybos ir remonto paslaugos tampa reikalingos tik tuomet, kai raktelio nebėra arba jis nebeveikia. Natūralu, jog su raktų gamybos paslaugomis susiduria dažnas vairuotojas. Škoda raktų programavimas nėra išimtis. Šių automobilių raktai yra VW raktų atitikmuo, todėl jų gamyba vyksta greitai, pasinaudojant gamintojo informacija, rakto kodu ar automobilio VIN numeriu, o programavimas yra sklandus ir nebrangus. Visi vairuotojai turėtų turėti bent vieną originalią Škoda automobilio rakto kopiją ir taip apsaugoti save nuo bet kokių netikėtumų.

Škoda raktas: profesionalų pagalba Jums

Atsiradus raktelio defektui, ne visi suskumba jį keisti ar remontuoti. Gilėjanti problema tik sukelia dar daugiau nepatogumų, o galutinai sugedęs raktas sukelia aibę problemų. „Simrakt” specialistai ragina neatidėlioti rakto taisymo arba atsarginio rakto gamybos paslaugų ir apsidrausti save nuo bet kokių netikėtumų. Vos tik pastebėjote bet kokį savo automobilio raktelio arba užvedimo defektą, skambinkite „Simrakt” konsultantams ir apibūdinkite problemą. Jums atvykus, pakeisime susidėvėjusį rakto korpusą nauju, pagaminsime raktą pagal kodą, atliksime kokybišką rakto remontą, suprogramuosime, sutaisysime imobilizatorių, nuotolinį signalizacijos bei centrinio užrakto valdymą, pakeisime susidėvėjusius mygtukus ar nusėdusius elementus.

Kaip yra atliekamas Škoda rakto pririšimas prie imobilaizerio?

Imobilaizerio saugos sistema yra laikoma viena patikimiausių. Taip yra todėl, jog kiekviena imobilaizerio mikroschema aukštu dažniu yra susiejama su konkrečiu automobiliu. Automobiliui patekus į imobilaizerio lauką, šis yra atblokuojamas ir gali būti užvestas. Tokią sistemą yra ganėtinai sunku “nulaužti”, nes raktelio siunčiamas dažnis turi palyginti nedidelį radiusą, tad pavogti ir atkurti reikiamą dažnį yra sunku.

„Simrakt” specialistai patikimai suprogramuos gaminamą automobilio raktą, o imobilaizerio sistema veiks patikimai. Škoda rakto pririšimas nėra sudėtingas, kuomet turima įranga atitinka šiuolaikinius raktų gamybos standartus. Siūlome profesionalias Škoda raktų gamybos ir programavimo paslaugas kiekvienam.

Kiti mūsų populiariausi gaminami raktai: