Ford raktų gamyba, programavimas, remontas, pririšimas

Darbus atliekame: Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje

● Ford raktų gamyba pagal spyną, pavyzdį arba kodą

● Ford raktų programavimas ir surišimas

● Ford raktų su imobilaizeriais gamyba

● Ford raktų remontas

● Ford raktų korpusų keitimas

Ford raktų remontas, gamyba ir programavimas - „Simrakt” teikiama paslauga Ford automobilių savininkams. Jei praradote automobilio raktelį, norite pasigaminti naują arba suremontuoti senąjį, atvykite į mūsų raktų dirbtuves ir pasinaudokite mūsų specializuotomis paslaugomis. Pagaminsime raktą jūsų automobiliui per trumpą laiką itin palankiomis sąlygomis.

Susisiekti

Kaip gaminami Ford raktai?

Ford raktų gamyba susideda iš kelių etapų. Nepriklausomai nuo reikalingos raktų gamybos paslaugos (naujo rakto gamyba, seno rakto remontas, rakto programavimas), iš pradžių vyksta kliento konsultacija ir poreikių išsiaiškinimas. Suradus klientui priimtiniausią raktų gamybos paslaugą, vyksta fizinio rakto gamyba ir programavimo darbai. Ford raktas gali būti pagamintas pasinaudojant esamo rakto pavyzdžiu, automobilio spyna, unikaliu rakto kodu arba automobilio VIN numeriu. Tik autorizuoti raktų gamybos centrai turi prieigą prie gamyklinės automobilių raktų informacijos, todėl jei ieškote kokybiško ir puikiai veikiančio raktelio dublikato arba jums yra reikalinga rakto gamyba neturint rakto pavyzdžio, kreipkitės į „Simrakt” automobilių raktų gamybos specialistus.

Ford raktų gamyba, programavimas ir remontas

Profesionali Ford raktų gamyba yra atliekama pasitelkiant ilgametę meistrų patirtį ir šiuolaikines technologijas. Tobulėjantys įrenginiai išplėtė ir automobilių raktų gamintojų galimybes, todėl šiandien automobilio raktus galima pasigaminti greičiau, pigiau ir patogiau. Ford raktų programavimas yra sudėtinė raktų gamybos dalis, tačiau jei fizinį raktelio korpusą gali pagaminti daugelis, programavimo dalį turi atlikti tik patyrę meistrai, dirbantys specializuotose raktų dirbtuvėse. Programavimo darbus galima atlikti ne tik naujiems, bet ir remontuojamiems automobilių raktams, tad jeigu pastebėjote, jog jūsų Ford automobilio raktas prarado savo gamyklines savybes, atneškite jį „Simrakt” specialistams, kurie pasiūlys ir pritaikys reikiamas raktų gamybos, programavimo ir remonto paslaugas.

Kokybiškas Ford rakto pririšimas prie imobilaizerio

Imobilaizeris - patikima jūsų automobilio apsauga nuo vagystės. Kiekvienu rakto gamybos atveju pagamintą raktą reikia susieti su automobiliu, jog šis atpažintų siunčiamą signalą ir leistų užvesti automobilį. Raktelyje įmontuotas imobilaizeris automobiliui siunčia itin trumpo radiuso signalą, todėl šią sistemą yra ypač sunku nulaužti vagims. Ford rakto pririšimas prie automobilio yra tarsi nematoma automobilio apsauga, kuri leis jums nuolatos jaustis saugiai ir mėgautis kelionėmis automobiliu, kad ir kur važiuotumėte. „Simrakt” automobilių raktų gamyba, remontas ir programavimas užtikrins specializuotą šių paslaugų suteikimą bei profesionalias konsultacijas bet kokiais automobilių raktų klausimais.

Kiti mūsų populiariausi gaminami raktai: