Fiat raktų gamyba (programavimas), remontas, pririšimas

Darbus atliekame: Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje

● Fiat raktų gamyba pagal spyną, pavyzdį arba kodą

● Fiat raktų programavimas ir surišimas

● Fiat raktų su imobilaizeriais gamyba

● Fiat raktų remontas

● Fiat raktų korpusų keitimas

Fiat raktų gamyba ir programavimas - raktų centro „Simrakt” teikiama paslauga. Jei praradote Fiat automobilio raktelį arba norite pasigaminti naują, atvykite į mūsų raktų dirbtuves ir pasinaudokite mūsų specializuotomis paslaugomis. Pagaminsime raktą jūsų automobiliui per trumpą laiką ir už itin gerą kainą!

Susisiekti

Profesionalus Fiat raktų programavimas (gamyba)

Prireikus pagaminti automobilio raktelį, fizinė rakto gamyba nėra pagrindinė užduotis. Rakto korpusui galima naudoti originalų ruošinį, o specialių staklių pagalba išpjauti geležtę nėra sudėtinga. Didelė viso darbo užduotis yra tinkamai suprogramuoti konkretaus automobilio raktą ir surišti jį su automobiliu. Fiat raktų gamyba bus sėkminga tik tuo atveju, kai raktas yra programuojamas profesionalų, kurie naudojasi šiuolaikiška kompiuterine technika bei žino unikalius kiekvieno automobilio gamintojo raktų kodus. Naudojant turimą informaciją Fiat rakto programavimas yra atliekamas greičiau, profesionaliau ir patikimiau. Patikėję savo automobilio raktą patyrusiems „Simrakt” specialistams, galėsite mėgautis greitu rezultatu ir kokybišku nuotoliniu savo automobilio valdymu.

Gaminame raktų kopijas (Fiat raktas)

Šiuolaikinė įranga pasitarnauja įvairiose srityse, automobilių raktų gamyboje - taip pat. Kompiuterizuota raktų gamyba šiandien yra ypač svarbi, kadangi suteikia galimybę raktų gamintojams greičiau ir kokybiškiau pagaminti reikalingas automobilių raktų kopijas. Kompiuterinės staklės per trumpą laiką ypač tiksliai leidžia atkurti visas raktų funkcijas, o rezultatas - kokybiškas ir puikiai veikiantis automobilio raktas. Praėjo tie laikai, kai automobilio raktelio gaminimas trunka ištisas dienas ir atneša daugybę nepatogumų. Turėdami rakto pavyzdį naują automobilio raktą, padedami „Simrakt” specialistų, pasigaminsite greitai ir už gerą kainą.

Fiat rakto pririšimas prie imobilaizerio - kodėl to reikia?

Imobilaizeris - plačiai paplitusi ir automobilių gamintojų naudojama saugumo sistema. Automobiliui aptikus raktelio siunčiamą aukšto dažnio signalą yra atblokuojami tam tikri automobilio komponentai, leidžiantys atrakinti ir užvesti automobilį. Jei šis signalas neaptinkamas (pvz. automobilio vagystės atveju), tuomet automobilis neužsiveda. Fiat rakto pririšimas prie imobilaizerio yra sudėtinė naujo raktelio gamybos dalis, kadangi šiais laikais beveik visi automobiliai turi tokią saugumo sistemą. Tik profesionaliai atliktas raktelio dažnio susiejimas su jūsų automobiliu leis naujai pagamintam raktui atrakinti ir užvesti automobilį. Būtent dėl to rekomenduojame šią užduotį patikėti „Simrakt” raktų gamybos specialistams!

Kiti mūsų populiariausi gaminami raktai: