Audi raktų gamyba (programavimas), remontas

Darbus atliekame: Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje

● Audi raktų gamyba pagal spyną, pavyzdį arba kodą
● Audi raktų programavimas ir surišimas
● Audi raktų su imobilaizeriais gamyba
● Audi raktų remontas
● Audi raktų korpusų keitimas

Audi raktų gamyba - patogi paslauga Audi markės automobilių turėtojams. Jei netikėtai pametėte, praradote automobilio raktą arba tiesiog norite naujo, gražaus ir puikiai funkcionuojančio Audi rakto, nedelsiant kreipkitės į „Simrakt” profesionalus ir mes pagaminsime, suprogramuosime, pririšime bei suremontuosime jūsų automobilio raktelį!

Susisiekti

Kaip atliekamas Audi raktų programavimas (gamyba)?

Tai vienas dažniausiai užduodamų klausimų, į kurį raktų gamybos specialistai atsako vieningai: tam, kad suprogramuoti automobilio raktelį, reikia ne tik specialių žinių bei patirties, bet ir modernios įrangos (kompiuterinių staklių). Tai užtikrina sklandų klientų aptarnavimą, aukštą paslaugų kokybę ir greitą raktų gamybą per itin trumpą laikotarpį. Pasinaudojus automobilio VIN numeriu arba gamykliniu rakto kodu, Audi rakto programavimas yra sąlyginai nesudėtingas procesas. Žinoma, kad rakto gamyba būtų sėkminga, o rakto funkcijos atitiktų gamintojo reikalavimus, Audi raktų gamyba turi būti atliekama autorizuotame raktų gamybos centre „Simrakt’. Jums ne tik suteiksime profesionalų aptarnavimą, bet ir pasiūlysime reikalingą Audi raktų gamybos paslaugą.

Kiek kainuoja naujas Audi raktas?

Kaip ir kitų automobilių gamintojų, kiekvieno modelio Audi raktas yra skirtingas ne tik dėl unikalaus kodo, bet ir nuolat tobulinamų atrakinimo bei užvedimo technologijų. Kartais net ir to pačio modelio, tačiau skirtingų gamybos metų raktas gali skirtis savo funkcijomis, todėl Audi rakto gamybos kaina gali svyruoti. Norėdami sužinoti tikslią jūsų automobiliui tinkančio Audi rakto gamybos kainą, susisiekite su „Simrakt” specialistais ir greitai gaukite atsakymą.

Apsauga nuo automobilio vagystės: Audi rakto pririšimas prie imobilaizerio

Šiandien automobilio raktas ir imobilaizeris yra vienas bendras įrankis, ne tik padedantis nuotoliniu būdu atrakinti automobilį, bet ir patikimai saugoti jį nuo vagystės. Imobilaizeris - tai mikroschema, siunčianti ir priimanti elektroninį aukšto dažnio signalą, kurio pagalba yra atrakinami arba užrakinami tam tikri automobilio komponentai. Tarp tokių gali būti kuro padavimo ir uždegimo sistema, todėl automobilio užvedimas be profesionaliai sukoduoto imobilaizerio tampa neįmanomas. Dažnai teigiama, jog tai yra tarsi automobilio signalizacija, tik gerokai patikimiau sauganti nuo vagystės.

Audi rakto pririšimas prie imobilaizerio - „Simrakt” specialistų teikiama paslauga. Šią paslaugą gali teikti tik autorizuoti raktų gamybos servisai, todėl jei gaminate ar remontuojate savo Audi automobilio raktą, jums tikrai pravers profesionalų pagalba.

Kiti mūsų populiariausi gaminami raktai: