Volkswagen raktų gamyba, programavimas, remontas, pririšimas

Darbus atliekame: Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje

● Volkswagen raktų gamyba pagal spyną, pavyzdį arba kodą

● Volkswagen raktų programavimas ir surišimas

● Volkswagen raktų su imobilaizeriais gamyba

● Volkswagen raktų remontas

● Volkswagen raktų korpusų keitimas

Volkswagen raktų gamyba (programavimas), remontas ir pririšimas - „Simrakt” paslaugos jūsų Volkswagen automobiliui. Automobilio rakto būklė dažnai yra tinkamai neįvertinama ir raktas naudojamas tol, kol sutrinka tam tikros jo funkcijos arba jis visiškai sugenda. Į raktų dirbtuves reiktų kreiptis vos tik pastebėjus rakto defektą, taip pat nevertėtų ignoruoti ir rakto fizinės būklės. „Simrakt” specialistai pataria nelaukti ir atvykti Volkswagen automobilio rakto remontui arba atsarginio rakto gamybai. Turėdami originalų atsarginį raktelį visuomet jausitės saugiai ir apsisaugosite nuo įvairių nemalonių situacijų. Mes teikiame profesionalias Volkswagen raktų gamybos, programavimo, remonto ir pririšimo paslaugas individualiems poreikiams.

Susisiekti

Naujas Volkswagen raktas - „Simrakt” paslaugos Volkswagen automobiliams

Kiekvienas Volkswagen raktas, nors ir gali atrodyti identiškai, iš tiesų yra unikalus. Tikri raktų specialistai žino, jog kiekvienas raktas turi savo gamyklinį kodą ir yra suprogramuotas konkrečiam Volkswagen automobiliui. Raktas siųsdamas tam tikro dažnio signalą atrakina automobilį. Nesvarbu, ar naudojate beraktę sistemą, ar įprastą raktą su geležte, jo programavimui reikės specializuotų paslaugų. Net ir šiuolaikinės beraktės atrakinimo ir užvedimo sistemos reikalauja turėti fizinį, į tikrą automobilio raktą panašų įrenginį, tad raktų gamybos paslaugos iš esmės yra atliekamos labai panašiai, kaip ir įprastam raktui. Tiesa, išmanaus rakto gamybos kaštai yra didesni, kuo daugiau raktas atlieka funkcijų, tuo daugiau resursų reikia raktui pagaminti, tad ir galutinė rakto kaina išauga. Nepaisant to, kiekvienas automobilio raktas turi būti nepriekaištingos būklės vardan jūsų saugumo ir komforto.

Profesionalus Volkswagen raktų programavimas

Volkswagen raktų gamyba pagrinde susideda iš korpuso gamybos, programavimo ir saugumo sistemos pririšimo darbų. Programavimo ir gamybos darbai yra atliekami kompiuterinių staklių pagalba, kurios pagreitina gamybos procesą. Tokia įranga dirba kvalifikuoti asmenys, taigi bet kokios markės automobilio raktų negali suprogramuoti bet kas. „Simrakt” raktų gamybos centre dirba savo srities profesionalai, kurie užtikrina sklandžią raktų gamybos ir programavimo eigą bei rūpinasi, jog kiekvienas raktas atitiktų gamyklinius parametrus.

Volkswagen rakto pririšimas - patikima apsauga nuo vagystės

Volkswagen automobilio raktelyje esančio imobilaizerio užduotis yra apsaugoti automobilį nuo galimos vagystės. Šiandieninės imobilaizerių mikroschemos yra montuojamos raktelių viduje, todėl automobilio užvedimas be tinkamo rakto yra negalimas. Tik automobiliui atpažinus rakto siunčiamą signalą, variklio komponentai yra atblokuojami ir automobilį galima sklandžiai užvesti. Volkswagen rakto pririšimas prie imobilaizerio užkirs kelią organizuotoms automobilių vagystėms, todėl jūsų automobilis bus saugus. „Simrakt” užtikrins kokybišką jūsų Volkswagen rakto gamybą, todėl jūs ir vėl galėsite saugiai bei patogiai naudotis savo Volkswagen automobiliu.

Kiti mūsų populiariausi gaminami raktai: