Citroen raktų gamyba (programavimas), remontas, pririšimas

Darbus atliekame: Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje

● Citroen raktų gamyba pagal spyną, pavyzdį arba kodą

● Citroen raktų programavimas ir surišimas

● Citroen raktų su imobilaizeriais gamyba

● Citroen raktų remontas

● Citroen raktų korpusų keitimas

Citroen raktų gamyba ir programavimas - „Simrakt” teikiama paslauga. Jei praradote Citroen automobilio raktelį arba norite pasigaminti naują, atvykite į mūsų raktų dirbtuves ir pasinaudokite specializuotomis paslaugomis. Pagaminsime jūsų Citroen raktą per trumpą laiką ir už itin gerą kainą!

Susisiekti

Citroen raktų programavimas (gamyba): kaip tai atliekama?

Automobilių raktų programavimas yra sudėtinė raktų gamybos dalis. Šiandien, kitaip nei anksčiau, nebeužtenka pagaminti fizinio raktelio su geležte. Kiekvienas raktas turi savo unikalų gamintojo suteiktą kodą ir yra programuojamas pasitelkiant šiuolaikišką įrangą. Automobilio raktelis su automobiliu yra susiejamas aukšto dažnio signalu, kurį yra itin sunku nulaužti, taigi programavimo darbai yra itin svarbi paslauga, užtikrinanti jūsų saugumą. Profesionali Citroen raktų gamyba leis pagaminti reikiamo funkcionalumo lygio raktelį, todėl jūs galėsite patikimai atrakinti ir užvesti savo automobilį, kad ir kur važiuotumėte.

Kaip gaminamas Citroen raktas?

Automobilių raktelių gamyba reikalauja ne tik patirties ir specialistų darbo, bet ir specialios įrangos. Raktelių gamybai yra naudojamos specialios staklės, kurios leidžia dideliu tikslumu atkurti prarasto arba sugadinto raktelio geležtę. Kliento pageidavimu, raktus galima pagaminti pagal originalų ruošinį. Citroen raktas yra gaminamas pasitelkiant rakto kodą, automobilio VIN numerį arba fizinį rakto pavyzdį. Naujo automobilio rakto gamyba visuomet užtruks ilgiau ir kainuos daugiau, nei gaminant raktelio dublikatą pagal pavyzdį, todėl automobilių raktų gamybos specialistai rekomenduoja atsarginiu automobilio rakteliu pasirūpinti iš anksto.

Automobilių raktų gamyba: Citroen rakto pririšimas prie imobilaizerio

Imobilaizeris yra standartinė bet kurio automobilio apsaugos sistema, kuri yra integruojama į automobilio raktelį. Būtent dėl šios priežasties, gaminant naują automobilio raktą, jo pririšimas prie automobilio yra neatsiejamas. Citroen rakto pririšimas prie imobilaizerio yra atliekamas pasitelkiant specialią programinę įrangą ir automobilio gamintojo kodą, skirtą konkrečiam raktui. Be raktelio kodo arba automobilio VIN numerio, gerai veikiančio rakto pagaminti nėra įmanoma, todėl tai gali atlikti specializuotos raktų dirbtuvės.

Norėdami greitai ir nebrangiai pasigaminti Citroen automobilio raktelį, kreipkitės į „Simrakt” specialistus. Jūs būsite greitai aptarnauti, o raktelio gamyba bus atlikta pagal visus jūsų automobilio gamintojo reikalavimus. Skambinkite arba atvykite į mūsų raktų dirbtuves ir pasigaminkite Citroen raktą su visomis papildomomis jo funkcijomis.

Kiti mūsų populiariausi gaminami raktai: