BMW raktų gamyba (programavimas), pririšimas

Darbus atliekame: Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje

● BMW raktų gamyba pagal spyną, pavyzdį arba kodą

● BMW raktų programavimas ir surišimas

● BMW raktų su imobilaizeriais gamyba

● BMW raktų remontas

● BMW raktų korpusų keitimas

BMW raktų gamyba ir programavimas - „Simrakt” specialistų teikiama paslauga. Jei praradote savo BMW automobilio raktelį arba norite pasigaminti dublikatą, atvykite į mūsų raktų dirbtuves ir pasinaudokite specializuotomis paslaugomis. Pagaminsime jūsų BMW raktą per trumpą laiką ir už gerą kainą!

Susisiekti

BMW raktų gamyba (programavimas): paslaugos užsakymas ir proceso eiga

BMW raktų gamyba yra atliekama pasirinkus paslaugos pobūdį. Jeigu yra reikalinga rakto gamyba pagal rakto pavyzdį, tuomet visas procesas bus greitesnis. Specialių technologijų ir kompiuterinių staklių pagalba raktas yra nuskaitomas ir pradedama rakto kopijos gamyba. Turint raktą, vidinės mikroschemos yra programuojamos ir pririšamos prie automobilio pasitelkiant unikalų rakto kodą iš gamintojo. Raktas su automobiliu yra susiejamas aukštu dažnio signalu, todėl automobilį galima atrakinti ir užvesti tik su jam priklausančiu raktu. BMW raktų programavimas, gamyba ir pririšimas yra patogi „Simrakt” paslauga, todėl jūs viską gausite vienoje vietoje, taupysite savo laiką ir išlaidas.

BMW raktai ir jų dublikatų gamyba

Automobilio raktai, kaip ir visi kiti raktai gali būti nesunkiai pametami. Iš pažiūros nedidelė problema neretai vėliau virstą į didelę bėdą, ypač tais atvejais, kai nėra pagaminto atsarginio rakto. BMW raktai ir jų dublikatų gamyba gali būti greita ir nebrangi, jei savo rakteliu pasirūpinsite iš anksto. Pametus vienintelį automobilio raktą tenka išmontuoti spyną, o visas procesas trunka gerokai ilgiau ir kainuoja brangiau. Jei norite būti ramūs dėl savo automobilio atrakinimo bei užvedimo, rekomenduojame pasigaminti rakto dublikatą pagal turimo rakto pavyzdį. Garantuojame, jog tai kainuos mažiau, nei avarinis automobilio atrakinimas ir naujo raktelio gamyba neturint rakto pavyzdžio.

BMW rakto pririšimas prie imobilaizerio - kas tai?

Imobilaizeris, tai mikroschema, turinti suprogramuotą elektroninį kodą ir sauganti automobilį nuo vagystės. Visi šiuolaikiniai automobiliai turi imobilaizerius integruotus raktelio viduje, todėl ši funkcija yra tarsi nematoma. Imobilaizeris padeda užblokuoti tam tikras automobilio sistemas, esant rakto neatpažinimo atveju, todėl automobilį su imobilaizeriu pavogti yra ypač sunku. Imobilaizeris veikia trumpu atstumu, todėl yra jų dažnis yra sunkiai nuskaitomas. Nesvarbu, ar gaminate naują raktą, ar rakto dublikatą, BMW rakto pririšimas prie imobilaizerio taps neatsiejama jūsų saugumą užtikrinanti „Simrakt” paslauga.

Kiti mūsų populiariausi gaminami raktai: